Firmamız 20 Yıl önce mevcut olarak faaliyet gösterdiği Buca İzmir’deki adresinde cila atölyesi olarak faaliyet göstermeye başladı. Gelen müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda mobilya tamiri ve yenileme alanında faaliyet göstermeye başladı. Cila, mobilya tamiri ve birtakım ürünlerin imalatını siz değerli müşterilerimiz için titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Yenilenecek ürünleri adresinizden alıp yine adresinize teslim ediyoruz.

Yatak odası tamiri, yemek odası tamiri, oturma grubu tamiri, köşe takımı tamiri, koltuk döşeme tamiri, aksesuar tamiri, otel-restoran mobilya tamiri, tüm mobilya grubu tamirlerini firmamız bünyesinde yapmaktayız.

Yenilenecek ürünler önce incelenip yenileme konusunda müşteri ile birlikte karar verildikten sonra adresinizden alınıp gerekli yenileme işlemleri tamamlandıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

Mobilya İmalatı Standart veya İsteğinize özel sizin tarafınızdan seçilen kaliteli malzemelerden masa, sandalye, dolap, gardrop, şifoniyer, köşe takımı gibi mobilyaların imalatı gerçekleştirilmektedir.

Farklı tarzda tamamen özel tasarım veya standart olarak mobilya aksesuarlarının imalatını atölyemizde yapmaktayız.
Firmamız tarafından imalatı yapılan veya yaptırılan birçok ürünü bizden temin edebilirsiniz. Masa, sandalye, köşe takımı, yatak odası, yemek odası, tv ünitesi, köşe takımı, şifoniyer, dolap, gardrop, banyo dolabı, doğal ahşap masalar, cam masalar, baskılı mobilya ürünleri firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Atölyemizden Görüntüler